Zmrzlina Rawito

Praha 4, Michelská 59/1006

Rawito – to je zdravá a chutná zmrzlina bez výčitek. Ingredience jsou zásadním elementem Rawita – její výrobci používají pouze suroviny pěstované s respektem k přírodě i lidem. 

„Člověk by mohl ve svém vlastním zájmu a pro dobro celé planety zaměřit svou pozornost na vnitřní život, který jde ruku v ruce se zdravým tělem. Cítíme, že náš projekt přesahuje původní záměr prodávat zmrzlinu a nasytit chuťové pohárky mlsných lidí. Vnitřně jsme zajedno s tím, že můžeme lidem posloužit na jejich duchovní cestě a zmrzliny Rawito jsou prostředkem k dosažení našeho cíle.

Chceme, aby lidé byli šťastní, měli radost ze života, sdíleli pozitivní energii a lásku, aby pochopili, že příroda je tu pro nás a zvířata jsou našimi kamarády. Opravdu nechceme mnoho, jen jít zpátky na začátek a uchopit správně lidskou podstatu. Věříme, že člověk může být dobrým tvorem, jehož základním kamenem je spolupráce, přátelství a solidarita s ostatními lidmi a zároveň soucit se všemi planetárními společníky.“A na co se můžete těšit...

Zmrzlina Rawito

Zmrzlina Rawito

Zmrzlina Rawito

Zmrzlina Rawito

Zmrzlina Rawito

Zmrzlina Rawito